Stamboom Meiling » Aleida Horsman (1833-????)

Persoonlijke gegevens Aleida Horsman 

  • Zij is geboren in het jaar 1833.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 september 2019.

Gezin van Aleida Horsman

Zij is getrouwd met Albartus Meilink.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1870 te Ruurlo, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 37 jaar oud.

BruidegomAlbartus Meilink
BeroepWinkelier
Leeftijd32
BruidAleida Horsman
Beroepzonder beroep
Leeftijd37
Vader van de bruidegomHindrik Jan Meilink
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidegomHendrika Kluvers
Beroepgeen beroep vermeld
Vader van de bruidJan Willem Horsman
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidGerradina Coops
Beroepgeen beroep vermeld
GebeurtenisHuwelijk
Datum14-05-1870
GebeurtenisplaatsRuurlo
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer3103
Aktenummer13
Registratiedatum14-05-1870
AkteplaatsRuurlo
CollectieBurgerlijke stand

Kind(eren):

  1. Hendrik Jan Meilink  1871-1933
  2. Jan Willem Meilink  1873-1873

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleida Horsman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aleida Horsman

Aleida Horsman
1833-????

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1870 lag rond de 15,5 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.

Over de familienaam Horsman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Horsman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Horsman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Horsman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I5256.php : benaderd 26 december 2025), "Aleida Horsman (1833-????)".