Stamboom Meiling » Petrus Gijsbartus Gerards (1881-1930)

Persoonlijke gegevens Petrus Gijsbartus Gerards 

  • Hij is geboren op 4 december 1881 in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands.
    KindPetrus Gijsbartus Gerards
    GeslachtMan
    VaderPetrus Gijsbartus Gerards
    Beroepschoenmaker
    Leeftijd36
    MoederRiekje Hannessen
    Beroepzonder beroep
    Leeftijd33
    GebeurtenisGeboorte
    Datum04-12-1881
    GebeurtenisplaatsHarderwijk
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer4460
    Aktenummer184
    Registratiedatum04-12-1881
    AkteplaatsHarderwijk
    CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    BoekHarderwijk
  • Hij is overleden op 16 oktober 1930 in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 48 jaar oud.
  • Een kind van Peterus Gijsbartus Gerards en Riekje Hannessen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 maart 2025.

Gezin van Petrus Gijsbartus Gerards

Hij is getrouwd met Aaltje van Polen.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1911 te Ermelo, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 29 jaar oud.

BruidegomPetrus Gijsbartus Gerards
Beroeparbeider
Leeftijd29
BruidAaltje van Polen
Beroepdienstbode
Leeftijd22
Vader van de bruidegomPetrus Gijbartus Gerards
Beroeparbeider
Moeder van de bruidegomRiekje Hannessen
Beroepgeen beroep vermeld
Vader van de bruidNn Nn
Beroep-
Moeder van de bruidJannetje van Polen
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum10-02-1911
GebeurtenisplaatsNunspeet
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer9101
Aktenummer2
Registratiedatum10-02-1911
AkteplaatsNunspeet
CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
BoekBurgerlijke stand

Kind(eren):



Notities over Petrus Gijsbartus Gerards

Arbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Gijsbartus Gerards?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Gijsbartus Gerards

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Gijsbartus Gerards

Petrus Gijsbartus Gerards
1881-1930

1911

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 december 1881 lag rond de 1,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 10 februari 1911 lag tussen -6,1 °C en 2,9 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 16 oktober 1930 lag tussen 10,6 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
      • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
      • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gerards

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gerards.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gerards.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gerards (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I514.php : benaderd 9 februari 2026), "Petrus Gijsbartus Gerards (1881-1930)".