Stamboom Meiling » Teunisje Kamphuis (1868-1923)

Persoonlijke gegevens Teunisje Kamphuis 

  • Zij is geboren op 24 mei 1868 in Barneveld, Gelderland, The Netherlands.
  • Zij is overleden op 29 mei 1923 in Putten, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 55 jaar oud.
    OverledeneTeunisje Kamphuis
    Beroepzonder beroep
    GeslachtVrouw
    Leeftijd55 Jaar
    VaderGijsbert Kamphuis
    Beroepgeen beroep vermeld
    MoederGerbrieg Ouwendorp
    Beroepgeen beroep vermeld
    PartnerWindeld van den Brink
    GebeurtenisOverlijden
    Datum29-05-1923
    GebeurtenisplaatsPutten
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer8652
    Aktenummer50
    Registratiedatum30-05-1923
    AkteplaatsPutten
    CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    BoekPutten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 december 2021.

Gezin van Teunisje Kamphuis

Zij is getrouwd met Windeld van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1897 te Putten, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 29 jaar oud.

BruidegomWindeld van den Brink
Beroeparbeider
Leeftijd38
BruidTeunisje Kamphuis
Beroepzonder beroep
Leeftijd29
Vader van de bruidegomTijs van den Brink
Beroeparbeider
Moeder van de bruidegomGeertje van de Kamp
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidGijsbert Kamphuis
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidGerbrieg Ouwerdorp
Beroepgeen beroep vermeld
GebeurtenisHuwelijk
Datum12-11-1897
GebeurtenisplaatsPutten
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer3333
Aktenummer40
Registratiedatum12-11-1897
AkteplaatsPutten
CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
BoekBurgerlijke stand

Kind(eren):

  1. Tijs van den Brink  1898-1981 
  2. Gijsbert van den Brink  1899-1963 
  3. Jan van den Brink  1905-1986
  4. Evert van den Brink  1906-1995

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunisje Kamphuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Teunisje Kamphuis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 mei 1868 lag rond de 16,3 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 12 november 1897 lag rond de 10,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 29 mei 1923 lag tussen 7,6 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kamphuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamphuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamphuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamphuis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I4193.php : benaderd 11 februari 2026), "Teunisje Kamphuis (1868-1923)".