Stamboom Meiling » Gijsbert van den Brink (1907-1996)

Persoonlijke gegevens Gijsbert van den Brink 


Gezin van Gijsbert van den Brink

Hij is getrouwd met Grietje van den Bor.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1941 te Putten, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 33 jaar oud.

BruidegomGijsbert van den Brink
BeroepLandbouwer
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd33
BruidGrietje van den Bor
Beroepzonder beroep
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd27
Vader van de bruidegomTijs van den Brink
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidegomKlaasje Kamphuis
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidGerrit van den Bor
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidJannetje Timmer
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum10-01-1941
GebeurtenisplaatsPutten
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207A
Registratienummer13397.09
Aktenummer3
Registratiedatum10-01-1941
AkteplaatsPutten
CollectiePutten, Huwelijksregister
BoekPutten, Huwelijksregister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert van den Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbert van den Brink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert van den Brink

Gijsbert van den Brink
1907-1996

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 november 1907 lag tussen 6,5 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 10 januari 1941 lag tussen -9,5 °C en -3,3 °C en was gemiddeld -7,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
      • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
      • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
      • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
      • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
    • De temperatuur op 30 augustus 1996 lag tussen 13,8 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
      • 27 februari » Een kettingbotsing met meer dan 200 voertuigen veroorzaakt 10 doden in Deinze.
      • 27 april » Stefano Zanini wint de 31e editie van de Amstel Gold Race.
      • 29 juni » De Tour de France start in 's-Hertogenbosch.
      • 31 oktober » Elizabeth Taylor scheidt van haar achtste echtgenoot.
      • 15 december » De handbalsters van Denemarken prolongeren in eigen land de Europese titel door in de finale Noorwegen met 25-23 te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Brink


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I4186.php : benaderd 30 september 2026), "Gijsbert van den Brink (1907-1996)".