Stamboom Meiling » Peter van den Brink (1877-1941)

Persoonlijke gegevens Peter van den Brink 

  • Hij is geboren op 13 maart 1877 in Putten, Gelderland, The Netherlands.
    KindPeter van den Brink
    GeslachtMan
    VaderJan van den Brink
    BeroepMetselaar
    Leeftijd37
    MoederPetertje van Lozenoord
    Beroepzonder beroep
    Leeftijd39
    GebeurtenisGeboorte
    Datum13-03-1877
    GebeurtenisplaatsPutten
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer3345.05
    Aktenummer36
    Registratiedatum13-03-1877
    AkteplaatsPutten
    CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    BoekPutten, Geboorteregister
  • Hij is overleden op 7 februari 1941 in Putten, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 63 jaar oud.
  • Een kind van Jan van den Brink en Petertje van Lozenoord
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 juni 2024.

Gezin van Peter van den Brink

Hij is getrouwd met Beertje van Dam.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1900 te Putten, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 22 jaar oud.

BruidegomPeter van den Brink
BeroepMetselaar
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd23
BruidBeertje van Dam
Beroepzonder beroep
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd24
Vader van de bruidegomJan van den Brink
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidegomPetertje van Lozenoord
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidLubbert van Dam
Beroepboschwachter
Moeder van de bruidGijsbertje Staal
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum20-04-1900
GebeurtenisplaatsPutten
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer3333.06
Aktenummer13
Registratiedatum20-04-1900
AkteplaatsPutten
CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
BoekPutten, Huwelijksregister

Kind(eren):

  1. Jan van den Brink  1900-1945 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter van den Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter van den Brink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter van den Brink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 maart 1877 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
    • De temperatuur op 7 februari 1941 lag tussen -8,0 °C en 5,0 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
      • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
      • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
      • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.
      • 8 december » In het concentratiekamp Chełmno bij Łódź gebruikt Duitsland voor het eerst op vrachtwagens gemonteerde gaskamers om joden te vermoorden.
      • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Brink


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I4126.php : benaderd 28 december 2025), "Peter van den Brink (1877-1941)".