Stamboom Meiling » Jannetje Francina van Beek (1919-2005)

Persoonlijke gegevens Jannetje Francina van Beek 


Gezin van Jannetje Francina van Beek

Zij is getrouwd met Jan Vetkamp.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Francina van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Francina van Beek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Francina van Beek

Gradda Simons
1835-1920

Jannetje Francina van Beek
1919-2005


Jan Vetkamp
1921-1983


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 maart 1919 lag tussen 1,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 9,5 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
      • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • De temperatuur op 27 april 2005 lag tussen 8,1 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 15 februari » YouTube wordt opgericht door drie voormalige leden van PayPal
      • 15 maart » De Kosovaarse president Ibrahim Rugova ontsnapt aan de dood als een bom ontploft in een vuilnisbak die langs de weg staat waarlangs hij met zijn auto passeert.
      • 22 april » Arjen Duinker wint de VSB Poëzieprijs 2005 voor zijn bundel De zon en de wereld.
      • 14 mei » Zaligverklaring van Ascensión Nicol Goñi (1868-1940), Spaans stichteres van de Dominican Missionary Sisters of the Rosary, en Marianne Cope (1838-1918), Duits-Amerikaans religieuze in de leprakolonie op Molokai, in Rome.
      • 10 juli » Opening van het Liberty Stadium, een multifunctioneel stadion in Swansea, Wales.
      • 1 september » In New Orleans wordt zanger-pianist Fats Domino als vermist opgegeven na orkaan Katrina.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Beek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Beek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Beek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Beek (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I4062.php : benaderd 9 februari 2026), "Jannetje Francina van Beek (1919-2005)".