De temperatuur op 28 april 1935 lag tussen 6,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
Dag van overlijden 17 april 2006
De temperatuur op 17 april 2006 lag tussen 8,6 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I3778.php : benaderd 18 februari 2026), "Albart "Ab" Hemeltjen (1935-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.