Stamboom Meiling » Elbertje van Steenbeek (1866-1935)

Persoonlijke gegevens Elbertje van Steenbeek 

  • Zij is geboren op 24 augustus 1866 in Putten, Gelderland, The Netherlands.
    KindElbertje van Steenbeek
    GeslachtVrouw
    VaderHarmen van Steenbeek
    Beroeparbeider
    Leeftijd39
    MoederGeertje van den Hengel
    Beroepzonder beroep
    Leeftijd41
    GebeurtenisGeboorte
    Datum24-08-1866
    GebeurtenisplaatsPutten
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer3346
    Aktenummer091
    Registratiedatum25-08-1866
    AkteplaatsPutten
    CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    BoekPutten
  • Zij is overleden op 24 december 1935 in Putten, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 69 jaar oud.
    OverledeneElbertje van Steenbeek
    Beroepzonder beroep
    GeslachtVrouw
    Leeftijd69 Jaar
    VaderHarmen van Steenbeek
    Beroepgeen beroep vermeld
    MoederGeertje van den Hengel
    Beroepgeen beroep vermeld
    PartnerJohannes van de Brug
    GebeurtenisOverlijden
    Datum24-12-1935
    GebeurtenisplaatsPutten
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer9775
    Aktenummer80
    Registratiedatum27-12-1935
    AkteplaatsPutten
    CollectieBurgerlijke stand
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 oktober 2022.

Gezin van Elbertje van Steenbeek

Zij is getrouwd met Johannes van de Brug.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1887 te Nijkerk, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 20 jaar oud.

BruidegomJohannes van de Brug
Beroepboerenknecht
Leeftijd28
BruidElbertje van Steenbeek
BeroepArbeidster
Leeftijd20
Vader van de bruidegomRikkert van de Brug
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidegomRikje Wiggemanse
BeroepArbeidster
Vader van de bruidHarmen van Steenbeek
Beroeparbeider
Moeder van de bruidGeertje van den Hengel
BeroepArbeidster
GebeurtenisHuwelijk
Datum08-04-1887
GebeurtenisplaatsNijkerk
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer3553
Aktenummer17
Registratiedatum08-04-1887
AkteplaatsNijkerk
CollectieBurgerlijke stand

Kind(eren):

  1. Rikkert van de Brug  1888-???? 
  2. Harmen van de Brug  1889-1971 
  3. Hendrik van de Brug  1891-1973 
  4. Geertje van de Brug  1895-1898
  5. Gerard van de Brug  1899-1990 
  6. Johannes van de Brug  1907-1989 
  7. Aartje van de Brug  1912-1987

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elbertje van Steenbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elbertje van Steenbeek

Elbertje van Steenbeek
1866-1935

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1866 lag rond de 25,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
  • De temperatuur op 8 april 1887 lag rond de 8,2 °C. De winddruk was 38 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 36%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
  • De temperatuur op 24 december 1935 lag tussen -4,3 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Steenbeek


De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I1929.php : benaderd 24 december 2025), "Elbertje van Steenbeek (1866-1935)".