De temperatuur op 11 januari 1917 lag tussen -0,7 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
Dag van overlijden 8 oktober 1997
De temperatuur op 8 oktober 1997 lag tussen 11,9 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 12,2 mm neerslag gedurende 11,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
15 januari » Vakbondsacties in Zuid-Korea lopen uit op een massale vechtpartij met de politie.
20 januari » De KLM verlaagt de prijzen van enkeltjes naar Londen, Parijs en Berlijn.
14 maart » Harrie Lavreysen, Nederlands baanwielrenner
28 mei » Borussia Dortmund wint de Champions League. In de finale in München zegeviert de Duitse voetbalclub met 3-1 ten koste van het Italiaanse Juventus.
30 september » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn uit de vaart genomen.
15 december » Een gecharterde Toepolev Tu-154 uit Tadzjikistan stort neer in de woestijn bij de luchthaven van Sharjah in de Verenigde Arabische Emiraten. Er komen 85 personen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Nicky Mathiesen, "Stamboom Mathiesen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mathiesen/I989.php : benaderd 26 december 2025), "Antonius Johannes Tomeï (1917-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.