Stamboom Mandos » Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos (1918-1996)

Persoonlijke gegevens Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos 


Gezin van Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos

Hij is getrouwd met Cornelia Antoinette Bots.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 april 1947 te Tilburg Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1947 te Tilburg Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

Johannes Martinus Antonius Theodorus is 29 jaar; 3 maanden; 3 weken.
Cornelia Antoinette is 23 jaar; 8 maanden; 3 weken.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos

Zoon van; J. M. A. Mandos (A-XXII-ac) en Maria C. A. P. Knegtel.

Beroep tandarts.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 augustus 1918 lag tussen 6,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
      • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
      • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
      • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
    • De temperatuur op 9 april 1947 lag tussen 1,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
      • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 20 oktober » De Commissie voor on-Amerikaanse activiteiten (House Committee on Un-American Activities) begint met haar activiteiten.
      • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
    • De temperatuur op 21 december 1996 lag tussen -4,8 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Een hevige brand in een loods met chemicaliën brengt Rotterdam in een crisissfeer.
      • 14 maart » Bokito (gorilla), Westelijke gorilla die sinds 2005 verblijft in Diergaarde Blijdorp
      • 17 april » Levenslang voor Erik en Lyle Menendez uit Los Angeles, die hun welgestelde ouders hebben vermoord. Ter verdediging voerden ze aan dat hun misdaad werd ingegeven door jarenlang misbruik door hun ouders.
      • 5 mei » Tsjechië verovert in de Wiener Stadthalle in Oostenrijkse hoofdstad Wenen voor de eerste keer in de geschiedenis de wereldtitel in het ijshockey door in de finale Canada met 4-2 te verslaan.
      • 12 mei » HGC wint de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door in de tweede wedstrijd van finale van de play-offs met 4-1 te winnen bij HC Bloemendaal.
      • 27 mei » Een wapenstilstand beëindigt de eerste oorlog om Tsjetsjenië.
    • De temperatuur op 27 december 1996 lag tussen -8,9 °C en -3,2 °C en was gemiddeld -4,9 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Schaakcomputer Deep Blue verslaat de Rus Garri Kasparov voor de eerste keer.
      • 16 april » Prins Andrew en Sarah Ferguson gaan scheiden.
      • 19 mei » De Nederlandse judoploeg sluit de EK judo in Den Haag af met vijf gouden en één zilveren medaille, en eindigt daardoor als eerste in het medailleklassement.
      • 19 mei » De hockeysters van HGC winnen de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door titelverdediger Kampong met 1-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
      • 27 mei » Een wapenstilstand beëindigt de eerste oorlog om Tsjetsjenië.
      • 31 december » De Ethiopische atleet Getaneh Tessema raakt op weg naar de Sylvestercross in Soest zwaar gewond bij een verkeersongeluk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Jacques Aarden, Nederlands politicus († 1997)
    • 1916 » Ad Noyons, Nederlands acteur († 2000)
    • 1916 » William Coors, Amerikaans bierbrouwer († 2018)
    • 1919 » Ginette Neveu, Frans violiste († 1949)
    • 1921 » Alex Haley, Amerikaans geschiedkundige en schrijver († 1992)
    • 1921 » Ellen Burka, Nederlands-Canadees kunstschaatsster en coach († 2016)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mandos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mandos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mandos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mandos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mandos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Mandos, "Stamboom Mandos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mandos/I784.php : benaderd 18 februari 2026), "Johannes Martinus Antonius Theodorus Mandos (1918-1996)".