Stamboom Mandos » Julius Hendricus Mandos (1905-1945)

Persoonlijke gegevens Julius Hendricus Mandos 


Gezin van Julius Hendricus Mandos

Hij is getrouwd met Maria de Ruytere.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1927 te Antwerpen België, hij was toen 22 jaar oud.

Julius Hendricus is 22 jaar; 2 maanden; 2 weken; 3 dagen.
Maria is 20 jaar; 2 maanden; 3 dagen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Mathilda Mandos  1927-1928
  3. (Niet openbaar)


Notities over Julius Hendricus Mandos

Zoon van: Johannes
Antoon Maria Mandos (A-XXII-e) en Rosalia Mathilda van Hauw.

Zie afschriften uit de oorlog

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Julius Hendricus Mandos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Julius Hendricus Mandos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Julius Hendricus Mandos

Voorouders (en nakomelingen) van Julius Hendricus Mandos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1905 lag tussen 5,4 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
      • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
      • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
    • De temperatuur op 17 juni 1927 lag tussen 13,2 °C en 28,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 16,9 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • De temperatuur op 26 april 1945 lag tussen 4,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Hannie Schaft wordt bij een controle op de rijksstraatweg gearresteerd terwijl ze verzetskrantjes naar IJmuiden brengt.
      • 22 maart » In Caïro wordt de Arabische Liga opgericht.
      • 13 april » Bevrijding van Assen.
      • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
      • 17 oktober » Na een massademonstratie in Buenos Aires (Argentinië) wordt Juan Perón vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 20 november » Begin van het Proces van Neurenberg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » Henry, hertog van Gloucester († 1974)
    • 1903 » Harold Blackham, Engels humanist († 2009)
    • 1908 » Red Norvo, Amerikaans jazzmuzikant († 1999)
    • 1909 » Piet Jongeling, Nederlands journalist, verzetsstrijder, politicus en kinderboekenschrijver († 1985)
    • 1910 » Heitor Canalli, Braziliaans voetballer († 1990)
    • 1913 » Dai Rees, Welsh golfer († 1983)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mandos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mandos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mandos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mandos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mandos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Mandos, "Stamboom Mandos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mandos/I604.php : benaderd 25 oktober 2026), "Julius Hendricus Mandos (1905-1945)".