Stamboom Mandos » Franciscus Josephus Mandos (1896-1945)

Persoonlijke gegevens Franciscus Josephus Mandos 

  • Hij is geboren op 9 januari 1896 in Boxtel Nederland.
  • Hij is overleden op 5 mei 1945 in Boxtel Nederland, hij was toen 49 jaar oud.
    Franciscus Josephus is 49 jaar; 3 maanden; 3 weken; 5 dagen.
  • Een kind van Hendrikus Mandos en Barbara Hazenberg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 september 2011.

Gezin van Franciscus Josephus Mandos

Hij is getrouwd met Hendrika de Koning.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1920 te Boxtel Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Franciscus Josephus is 24 jaar; 5 maanden; 1 week.
Hendrika is 25 jaar; 1 maand; 4 weken.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Franciscus Josephus Mandos

Zoon van: Hendrikus Mandos (A-XXI-ac) en Barbara Hazenberg.

Frans was lid van het parochiaal zangkoor en retraite - penning.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Josephus Mandos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Josephus Mandos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Josephus Mandos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1896 lag rond de -1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 16 juni 1920 lag tussen 11,7 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • De temperatuur op 5 mei 1945 lag tussen 4,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Fusillade van 30 politieke gevangenen op het Weteringplantsoen te Amsterdam.
      • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: 1250 Amerikaanse bommenwerpers vallen Berlijn aan.
      • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
      • 26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
      • 7 mei » Schietpartij op de Dam in Amsterdam, waarbij meer dan 30 doden en 120 gewonden vallen.
      • 12 augustus » Japan capituleert na de atoombommen op Hiroshima en Nagasaki.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mandos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mandos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mandos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mandos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Mandos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Mandos, "Stamboom Mandos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-mandos/I508.php : benaderd 16 februari 2026), "Franciscus Josephus Mandos (1896-1945)".