Stamboom Luik » Jannetje Meulmeester (1865-1866)

Persoonlijke gegevens Jannetje Meulmeester 

Bronnen 1, 2

Gezin van Jannetje Meulmeester

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Meulmeester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Meulmeester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Meulmeester

Jannetje Meulmeester
1865-1866


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 1865 Geboorte Jannetje Meulmeester, Meulmeester 042
      BS Geboorte met Jannetje Meulmeester
      Kind Jannetje Meulmeester
      Geboortedatum 19-01-1865
      Geboorteplaats Arnemuiden
      Geslacht Vrouw
      Vader Adriaan Meulmeester
      Moeder Neeltje Leendertse
      Gebeurtenis Geboorte
      Datum 19-01-1865
      Gebeurtenisplaats Arnemuiden
      Documenttype BS Geboorte
      Erfgoedinstelling Zeeuws Archief
      Plaats instelling Middelburg
      Collectiegebied Zeeland
      Archief 25
      Registratienummer ARN-G-1865
      Aktenummer 5
      Registratiedatum 19-01-1865
      Akteplaats Arnemuiden
      Collectie Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
      Boek Arnemuiden geboorteakten burgerlijke stand
      Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    2. 1866 Overlijden Jannetje Meulmeester, Meulmeester 043
      BS Overlijden met Jannetje Meulmeester
      Overledene Jannetje Meulmeester
      Geboorteplaats Arnemuiden
      Geslacht Vrouw
      Leeftijd 14 maanden
      Vader Adriaan Meulmeester
      Beroep visscher
      Leeftijd 26
      Moeder Neeltje Leendertse
      Beroep weefster
      Gebeurtenis Overlijden
      Datum 16-03-1866
      Gebeurtenisplaats Arnemuiden
      Documenttype BS Overlijden
      Erfgoedinstelling Zeeuws Archief
      Plaats instelling Middelburg
      Collectiegebied Zeeland
      Archief 25
      Registratienummer ARN-O-1866
      Aktenummer 23
      Registratiedatum 1866
      Akteplaats Arnemuiden
      Collectie Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
      Boek Arnemuiden overlijdensakten burgerlijke stand
      Er zijn gekoppelde afbeeldingen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 januari 1865 lag rond de 1,0 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
      • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
      • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
      • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • De temperatuur op 16 maart 1866 lag rond de 10,4 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
      • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
      • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
      • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
      • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
      • 31 oktober » Begin graven vaargeul voor de Nieuwe Waterweg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meulmeester


    De publicatie Stamboom Luik is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.Luik, "Stamboom Luik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-luik/I155.php : benaderd 13 februari 2026), "Jannetje Meulmeester (1865-1866)".