Stamboom Louter/s » Wilhelmina Christina van Dijken (1945-2013)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Christina van Dijken 


Gezin van Wilhelmina Christina van Dijken

Zij is getrouwd met Bernardus Kroese.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1965 te Arnhem, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 12 mei 1982 te Rotterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Christina van Dijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Christina van Dijken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Christina van Dijken

Grada Jansen
1905-1954

Wilhelmina Christina van Dijken
1945-2013

1965

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 september 1945 lag tussen 5,2 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
      • 7 maart » De geallieerden krijgen de ongeschonden Ludendorffbrug over de Rijn in Remagen in handen.
      • 23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
      • 11 april » Kamp Erika nabij Ommen wordt bevrijd.
      • 29 november » Hannie Schaft wordt herbegraven in Haarlem.
      • 5 december » Vijf Amerikaanse TBF Avenger bommenwerpers verdwijnen op mysterieuze wijze tijdens een routine-trainingsmissie in de Bermudadriehoek. Tijdens een reddingsoperatie om ze terug te vinden, verdwijnen nog eens zes vliegtuigen en 27 mensen.
    • De temperatuur op 8 mei 1965 lag tussen 10,4 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 12,4 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 3 juni » Lancering van de Gemini 4, piloot Edward White voert als eerste Amerikaan een ruimtewandeling uit.
      • 12 juni » The Beatles ontvangen een lintje van de Britse vorstin.
      • 4 oktober » Eendaags bezoek van Paus Paulus VI aan New York voor een toespraak tot de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties en een bezichtiging van de Piëta van Michelangelo uit de Sint Pieter te Rome op de Wereldtentoonstelling.
      • 8 december » Bij wet wordt Claus van Amsberg genaturaliseerd tot Nederlander.
      • 15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.
      • 21 december » Internationaal Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van rassendiscriminatie wordt aangenomen.
    • De temperatuur op 8 mei 2013 lag tussen 12,6 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Een Egyptische rechtbank veroordeelt 21 beklaagden die terechtstaan voor hun rol in de Port Said-stadionramp, waarbij in februari 2012 74 mensen om het leven kwamen, tot de dood. De uitspraak leidt tot rellen in de havenstad Port Said, waarbij 31 doden vallen.
      • 31 maart » In het Krugerpark in Zuid-Afrika crasht een legerhelikopter. De vijf inzittenden komen om het leven.
      • 20 april » Een aardbeving van 7,0 op de schaal van Richter in de streek rond Ya'an, in de Chinese provincie Sichuan, kost het leven aan minstens 180 mensen. Meer dan elfduizend mensen raken gewond.
      • 4 mei » Een trein- en giframp bij het Belgische Wetteren kost een persoon het leven, doordat de kankerverwekkende stof acrylonitril vrijkomt.
      • 13 juni » Debuut van bekende K-pop groep BTS (band).
      • 15 december » Op Sicilië worden de luchthavens van Catania en Comiso gesloten vanwege een uitbarsting van de nabijgelegen vulkaan Etna.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Dijken


    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I825.php : benaderd 13 februari 2026), "Wilhelmina Christina van Dijken (1945-2013)".