Stamboom Louter/s » Johannis van Dijken (1902-1904)

Persoonlijke gegevens Johannis van Dijken 

  • Hij is geboren op 25 december 1902 in Dodewaard.Bron 1
    Tijdstip: 16:00
    aangevers: Hendrik Aalbert van Steenis 32.jr gem secretaris Willem Hendrik Pieter van der Kraats 36.jr gem veldwachter beide wonende te Dodewaard
  • Hij is overleden op 1 mei 1904 in Dodewaard, hij was toen 1 jaar oud.Bron 2
    Tijdstip: 06:00
    aangevers: Willem Roessink 23.jr arbeider en Willem Hendrik pieter van der Kraats 38.jr veldwachter beide wonende te Dodewaard
  • Een kind van Fenneke van Dijken
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2020.

Gezin van Johannis van Dijken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannis van Dijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannis van Dijken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannis van Dijken

Johannis van Dijken
1902-1904


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familysearchh.com, akte 61
      Dit kind is aangegeven door Johannis van Dijken ( vader van Fenneke). Zij was toen ongehuwd.
    2. familysearch.com, akte 10

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 december 1902 lag tussen 1,0 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 1 mei 1904 lag tussen 7,6 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
      • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Dijken


    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I730.php : benaderd 16 oktober 2026), "Johannis van Dijken (1902-1904)".