Stamboom Louter/s » Maria Paulina Wilhelmina Gaasbeek (1912-1975)

Persoonlijke gegevens Maria Paulina Wilhelmina Gaasbeek 

  • Zij is geboren op 22 april 1912 in Elst.
  • Zij is overleden op 1 december 1975 in Valburg, zij was toen 63 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 januari 2016.

Gezin van Maria Paulina Wilhelmina Gaasbeek

Zij is getrouwd met Johan Franssen.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1943 te Valburg, zij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Paulina Wilhelmina Gaasbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1912 lag tussen 7,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
  • De temperatuur op 1 december 1975 lag tussen 3,0 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 17 april » De Rode Khmer valt de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh binnen. Pol Pot wordt premier van Cambodja.
    • 20 april » Opening van het Estadio Monumental David Arellano in Macul, Chili.
    • 30 juni » President Kenneth Kaunda van Zambia kondigt verstrekkende nationalisaties aan: al het particuliere landbezit, de bioscopen, particuliere verpleeginrichtingen en de grote dagbladen in het Afrikaanse land worden in beslag genomen door de staat.
    • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
    • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
    • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gaasbeek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gaasbeek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gaasbeek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gaasbeek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I2379.php : benaderd 13 februari 2026), "Maria Paulina Wilhelmina Gaasbeek (1912-1975)".