De temperatuur op 15 oktober 1932 lag tussen 3,1 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 14,9 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
Trouwdag 1 oktober 1958
De temperatuur op 1 oktober 1958 lag tussen 11,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
7 januari » Laatste stoomlocomotief in reguliere dienst in Nederland.
21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
2 augustus » Opening van het Ulrich-Haberland-Stadion, een voetbalstadion in de Duitse stad Leverkusen.
2 november » Bij wedstrijden in Los Angeles verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly zijn eigen wereldrecord kogelslingeren, van 68,54 naar 68,68 meter.
24 november » Mali wordt onafhankelijk.
15 december » Paus Johannes XXIII creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse aartsbisschop van Milaan Giovanni Battista Montini, de latere paus Paulus VI.
Dag van overlijden 5 september 2009
De temperatuur op 5 september 2009 lag tussen 13,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 8,2 uur zonneschijn (61%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
17 januari » Het Omaans voetbalelftal wint voor de eerste keer in de geschiedenis het regionale toernooi om Golf Cup of Nations.
11 maart » In het Duitse Winnenden en Wendlingen schiet een 17-jarige jongen vijftien mensen dood, alvorens hij zelfmoord pleegt.
11 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A.
15 juni » Ingebruikname van de HSL 4 door de IR-trein tussen station Antwerpen-Centraal en station Noorderkempen (in Brecht). Deze verbinding wordt gereden door een speciale treinsamenstelling, nl. een HLE 13-locomotief in het midden en een M6-stuurstandrijtuig aan elk uiteinde.
22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
7 september » De bouw van de Tweede Coentunnel (A10) onder het Noordzeekanaal bij Amsterdam is van start gegaan, na een discussie van ruim twintig jaar.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I2072.php : benaderd 23 oktober 2026), "Jacob van Zetten (1932-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.