Stamboom Louter/s » Petronella Johanna van Zetten (1867-1945)

Persoonlijke gegevens Petronella Johanna van Zetten 

  • Zij is geboren op 16 oktober 1867 in Maurik.Bron 1
    Tijdstip: 01:00
    aangevers: Hendrik Martinus van Gelder secretaris en Cornelis Jacob Vermeulen 50.jr gem.veldwachter beide wonende te Maurik
  • Zij is overleden op 1 juni 1945 in Haarlem, zij was toen 77 jaar oud.Bron 2
    Tijdstip: 20:00
    aangevers: Hermannus Johannes Everardus Teunissen 43.jr aanspreker wonende te3 Haarlem
  • Zij is begraven op 5 juni 1945 in Haarlem Algemene Begraafplaats Kleverlaan.
  • Een kind van Ruth van Zetten en Evertje van de Wetering
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2020.

Gezin van Petronella Johanna van Zetten

Zij is getrouwd met Karel Willem Elhorst.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1899 te Ede, zij was toen 31 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Willem Elhorst  1901-< 1984

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Johanna van Zetten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Johanna van Zetten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Johanna van Zetten

Petronella Johanna van Zetten
1867-1945

1899
Willem Elhorst
1901-< 1984

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familysearch.com, akte 81
    2. familysearch.com, akte 1729
    3. genlias, akte 4

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 oktober 1867 lag rond de 15,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • De temperatuur op 26 januari 1899 lag rond de -3,2 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
      • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
    • De temperatuur op 1 juni 1945 lag tussen 7,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 1 april » Tweede Wereldoorlog: Slag om Okinawa - Amerikaanse troepen landden op Okinawa in de laatste campagne van de oorlog.
      • 6 april » Op Texel komt een Georgische eenheid in opstand tegen de Duitsers.
      • 7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
      • 15 april » Bevrijding van het concentratiekamp Bergen-Belsen.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 18 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Piast Gliwice nadat Vorwärts-Rasensport Gleiwitz eerder ontbonden was.
    • De temperatuur op 5 juni 1945 lag tussen 7,1 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Begin van de Slag om Manilla, die tot 3 maart zal duren en waarin 12.000 Japanse soldaten sneuvelen. Een groot aantal Filipijnse burgers komt om.
      • 11 maart » Bảo Đại roept de onafhankelijkheid van Vietnam uit.
      • 15 april » Encycliek Communium Interpretes Dolorum van Paus Pius XII met een oproep tot gebed voor de vrede in de maand mei.
      • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.
      • 6 juni » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands collaborateur tijdens de Tweede Wereldoorlog, pleegt zelfmoord in de gevangenis van Scheveningen
      • 28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Zetten


    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I1929.php : benaderd 24 oktober 2026), "Petronella Johanna van Zetten (1867-1945)".