Stamboom Louter/s » Cornelis van Gestel (1899-1971)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Gestel 


Gezin van Cornelis van Gestel

Hij is getrouwd met Maria Hendrina Jacoba Schuilenburg.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1920 te Dodewaard, hij was toen 21 jaar oud.


Notities over Cornelis van Gestel

foto in album

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Gestel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van Gestel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Gestel

Jansje Romein
1842-1927

Cornelis van Gestel
1899-1971

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. online akte via familysearch.com, akte 12

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1899 lag rond de 7,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
      • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
      • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
    • De temperatuur op 4 mei 1920 lag tussen 3,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • De temperatuur op 17 september 1971 lag tussen 0,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De brand in het station van Luzern (Zwitserland) verwoest het hele gebouw.
      • 9 februari » Een aardbeving in de San-Fernandovallei bij Los Angeles kost zestig mensen het leven.
      • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
      • 16 juni » Voetbalvereniging G.V.A.V. verandert haar naam in FC Groningen.
      • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
      • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1892 » Mea Verwey, Nederlands uitgeefster en letterkundige († 1978)
    • 1896 » Jan de Vries, Nederlands atleet († 1939)
    • 1898 » Leonard Roggeveen, Nederlands onderwijzer, kinderboekenschrijver en -illustrator († 1959)
    • 1898 » Paul de Waart, Nederlands journalist († 1970)
    • 1900 » Kurt Weill, Duits-Amerikaans componist († 1950)
    • 1902 » Willem Santema, Nederlands verzetsstrijder († 1944)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Gestel


    De publicatie Stamboom Louter/s is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Louter/s", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-louter-s/I1024.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelis van Gestel (1899-1971)".