Stamboom Looije(n) » Eduard Lodewijk Verdelman (1860-1887)

Persoonlijke gegevens Eduard Lodewijk Verdelman 

  • Hij is geboren op 3 februari 1860 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1
    Is geboren als; Eduard Lodewijk van der Vrij. Gewettigd op de huwelijks akte van zijn moeder. (Zie geboorte akte)
  • Hij is overleden op 12 november 1887 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 augustus 2017.

Gezin van Eduard Lodewijk Verdelman

Hij is getrouwd met Antje Looijen.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1885 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eduard Lodewijk Verdelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geb akte 315 dd 6-2-1860 (Family Search Den Haag Geboorten 1860 Image 77)
  2. Overlijdens akte 2777 dd 14-11-1887 (Digitale Stamboom Den Haag)
  3. Huwelijks akte 264 dd 6-5-1885 (Digitale Stamboom Den Haag)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1860 lag rond de 0,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 12 november 1887 lag rond de 5,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verdelman


De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I444.php : benaderd 1 oktober 2026), "Eduard Lodewijk Verdelman (1860-1887)".