Stamboom Looije(n) » Wilhelmina Elisabeth Looijen (1916-1973)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Elisabeth Looijen 


Gezin van Wilhelmina Elisabeth Looijen

(1) Zij is getrouwd met Gerardus Arts.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1941 te Nijmegen (GL), zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 14 januari 1946 te Nijmegen (GL).Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Hermanus Gerardus Celosse.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1959 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Elisabeth Looijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Elisabeth Looijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Elisabeth Looijen

Klaasje Hardt
1885-1975

Wilhelmina Elisabeth Looijen
1916-1973

(1) 1941

Gerardus Arts
1906-????

(2) 1959

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte 313 dd 6-6-1941 (Geldersarchief.nl NL-AhGldA_0207A_13390-24-0334.jpg)
    2. Zie huwelijksakte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 oktober 1916 lag tussen 12,3 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
      • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    • De temperatuur op 17 juni 1959 lag tussen 12,0 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 15,0 uur zonneschijn (90%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Alaska ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 49e staat.
      • 26 januari » Benoeming van Petrus Moors tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 9 maart » Barbie, modepop van Mattel, wordt geïntroduceerd.
      • 17 juni » Éamon de Valera wordt gekozen tot president van Ierland.
      • 1 juli » Samenvoeging van de gemeenten Opmeer en Spanbroek in Noord-Holland tot de nieuwe gemeente Opmeer.
      • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
    • De temperatuur op 16 juli 1973 lag tussen 13,6 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 24 februari » De Nederlandse Vereniging voor Vrijwillige Euthanasie wordt opgericht.
      • 29 maart » De laatste Amerikaanse militairen verlaten Zuid-Vietnam.
      • 14 mei » Skylab, het eerste ruimtestation van de Verenigde Staten wordt gelanceerd. Het is de laatste lancering van de Saturnus V raket.
      • 30 mei » AFC Ajax wint voor de derde keer op rij de Europacup I door met 1-0 te winnen van het Italiaanse Juventus.
      • 24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
      • 15 december » De American Psychiatric Association schrapt homoseksualiteit uit haar lijst van geestelijke afwijkingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looijen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looijen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looijen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looijen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1357.php : benaderd 28 december 2025), "Wilhelmina Elisabeth Looijen (1916-1973)".