Stamboom Looije(n) » Bernardus Looijen (1914-2000)

Persoonlijke gegevens Bernardus Looijen 


Gezin van Bernardus Looijen

Hij is getrouwd met Henny Jaarsma.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1939 te Elburg (GL), hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Looijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Looijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Looijen

Bernardus Looijen
1914-2000

1939

Henny Jaarsma
1914-1994


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 december 1914 lag tussen 3,4 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • De temperatuur op 25 april 1939 lag tussen 2,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 11,1 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Kroning van Paus Pius XII in Rome.
      • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
      • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
      • 25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
      • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
      • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
    • De temperatuur op 15 mei 2000 lag tussen 10,7 °C en 28,9 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 21 mei » In Londen komen bij de bouw van de HSBC Tower drie personen om het leven nadat het bovenste gedeelte van een hijskraan naar beneden valt.
      • 24 mei » President Robert Mugabe van Zimbabwe maakt gebruik van zijn speciale presidentiële bevoegdheden om onteigening van land zonder compensatie mogelijk te maken.
      • 7 juli » Louis van Gaal wordt benoemd tot opvolger van Frank Rijkaard als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Zijn contract loopt tot en met het wereldkampioenschap voetbal 2006 in Duitsland.
      • 20 september » Oud-discuswerpster María Urrutia wint als gewichthefster de eerste gouden olympische medaille ooit voor Colombia.
      • 11 november » De kabeltreinramp in Kaprun maakt 155 slachtoffers.
      • 21 november » De Iraakse premier Tariq Aziz zoekt toenadering tot Libanon, Syrië en Jordanië om één groot land te vormen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looijen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looijen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looijen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looijen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1323.php : benaderd 12 februari 2026), "Bernardus Looijen (1914-2000)".