Stamboom Looije(n) » Arnoldus Mattheus Looije (1911-1991)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Mattheus Looije 


Gezin van Arnoldus Mattheus Looije

Hij is getrouwd met Trijntje Kreuning.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1938 te Hilversum (NH), hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Mattheus Looije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Mattheus Looije

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Mattheus Looije

Helena Visser
1833-1910
Willem Looije
1864-1948
Neeltje Los
1866-1943

Arnoldus Mattheus Looije
1911-1991

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb akte dd 11-12-1911 (Family Search Rotterdam Tienjarige tafels 1903-1912 Image 1346)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 december 1911 lag tussen 0,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 18 mei 1938 lag tussen 7,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
      • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
    • De temperatuur op 14 november 1991 lag tussen 1,8 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Zes Peruviaanse politiemannen worden gedood door rebellen van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad.
      • 11 maart » Monica Seles lost Steffi Graf na 186 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de geboren Servische moet die positie na 21 weken weer afstaan aan haar Duitse collega.
      • 15 april » In zijn eerste decreet als president roept Zviad Gamsachoerdia de bevolking van de Sovjet-republiek Georgië op zich gereed te maken voor "nationale burgerlijke ongehoorzaamheid" jegens de Sovjet-Unie.
      • 24 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Alianza Petrolera.
      • 13 november » Zowel bij de woning van staatssecretaris Aad Kosto van Justitie in Grootschermer als in het Ministerie van Binnenlandse Zaken in Den Haag ontploft een bom. De schade is aanzienlijk, maar er vallen geen gewonden. De Revolutionaire Anti Racistische Actie (RARA) eist de verantwoordelijkheid op voor de aanslagen.
      • 30 november » Opstandige militairen in het West-Afrikaanse land Togo ontruimen alle strategische posities in de hoofdstad Lomé, die ze sinds hun couppoging in handen hadden. Alleen het radiostation blijft bezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looije

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looije.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looije.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looije (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1268.php : benaderd 7 oktober 2026), "Arnoldus Mattheus Looije (1911-1991)".