Stamboom Looije(n) » Bastiaantje Looije (1908-1986)

Persoonlijke gegevens Bastiaantje Looije 


Gezin van Bastiaantje Looije

Zij is getrouwd met Antonie Wurth.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1932 te Hillegersberg (Rotterdam. ZH), zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaantje Looije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiaantje Looije

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaantje Looije

Wouter Looije
1885-1948

Bastiaantje Looije
1908-1986

1932

Antonie Wurth
1905-1988


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stadsarchief Rotterdam 1908 23 Inventaris 33722872 Folionummer: 4v
    2. Stadsarchief Rotterdam akte 1932 41 Inventaris 3395 Folionummer: 21v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 april 1908 lag tussen 4,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • De temperatuur op 21 april 1932 lag tussen 6,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
      • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • De temperatuur op 2 augustus 1986 lag tussen 10,2 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Dictator Jean-Claude Duvalier vlucht van Haïti naar Frankrijk.
      • 27 juli » Greg LeMond uit de Verenigde Staten verslaat zijn Franse teamgenoot Bernard Hinault en wint voor de eerste keer de Ronde van Frankrijk.
      • 30 augustus » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Stuttgart zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,66 meter) met een worp van 86,74 meter.
      • 9 oktober » De première van de musical "The Phantom of the Opera" vindt plaats in Her Majesty's Theatre te Londen.
      • 17 december » In Colombia wordt hoofdredacteur van de krant El Espectador, Guillermo Cano, doodgeschoten voor het gebouw van zijn krant door huurmoordenaars, die vermoedelijk zijn ingehuurd door drugsbaron Pablo Escobar.
      • 19 december » De oorlogsfilm Platoon gaat in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looije

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looije.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looije.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looije (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1205.php : benaderd 18 oktober 2026), "Bastiaantje Looije (1908-1986)".