Stamboom Looije(n) » Jannigje Van Veenendaal (1903-1971)

Persoonlijke gegevens Jannigje Van Veenendaal 


Gezin van Jannigje Van Veenendaal

Zij is getrouwd met Evert Looijen.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1927 te Rhenen (UT), zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Geurtje Looijen  1928-2004
  2. Hendrika Looijen  1935-1996
  3. Cornelis Looijen  1941-1991 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannigje Van Veenendaal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannigje Van Veenendaal

Jannigje Van Veenendaal
1903-1971

1927

Evert Looijen
1900-1984


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geb. akte 122 dd 30-7-1903 Rhenen (Genlias)
  2. Begraafplaats Elst nr. 224 Zerk id-nummer 95335
  3. Huwelijks akte 21 dd 2-6-1927 Rhenen (Genlias)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1903 lag tussen 11,0 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 2 juni 1927 lag tussen 10,9 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 7 augustus 1971 lag tussen 13,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Ontslag van Léon Lommel als bisschop van Luxemburg. Hij wordt opgevolgd door zijn coadjutor Jean Hengen.
    • 28 maart » Frans Verbeeck wint de zesde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 5 september » Eddy Merckx wordt wereldkampioen wielrennen in Mendrisio.
    • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
    • 19 oktober » President Idi Amin van Oeganda deelt mee dat 22 burgers zijn gedood door beschietingen vanuit Tanzania, van wie de meesten in Kikagati.
    • 2 december » De Verenigde Arabische Emiraten worden gevormd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Veenendaal


De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1106.php : benaderd 10 oktober 2026), "Jannigje Van Veenendaal (1903-1971)".