Stamboom Looije(n) » Gerrit Jan Looijen (1902-1971)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Looijen 


Gezin van Gerrit Jan Looijen

Hij is getrouwd met Nieltje Houth.

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1923 te Rhenen (UT), hij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jan Looijen  1923-2002 
  2. Gerardus Looijen  1925-2009

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Looijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Looijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Looijen

Jan Looijen
1857-1945

Gerrit Jan Looijen
1902-1971

1923

Nieltje Houth
1904-1981

Jan Looijen
1923-2002

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb. akte 171 dd 6-11-1902 Rhenen (Genlias)
    2. Begraafplaats Elst nr. 224 Zerk id-nummer 95337
    3. Huwelijks akte 12 dd 7-3-1923 Rhenen (Genlias)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 november 1902 lag tussen 5,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (61%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • De temperatuur op 7 maart 1923 lag tussen 3,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 9,7 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • De temperatuur op 18 juni 1971 lag tussen 7,9 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Belgische en Nederlandse boeren protesteren in Brussel gewelddadig tegen het plan-Mansholt.
      • 4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
      • 10 oktober » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt de vrijlating bekend van 985 gevangenen, onder wie 300 politieke gevangenen.
      • 10 oktober » Verdediger Barry Hulshoff luistert zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal op met een doelpunt in de EK-kwalificatiewedstrijd in Rotterdam tegen de DDR (3-2).
      • 31 oktober » Een IRA-bom ontploft op de Post Office Tower in Londen.
      • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looijen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looijen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looijen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looijen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1089.php : benaderd 26 december 2025), "Gerrit Jan Looijen (1902-1971)".