Stamboom Looije(n) » Arnoldus Johannes Looije (1902-1963)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Johannes Looije 


Gezin van Arnoldus Johannes Looije

(1) Hij is getrouwd met Johanna Sija Rijnberg.

Zij zijn getrouwd op 5 september 1923 te Rotterdam (ZH), hij was toen 21 jaar oud.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Coolen.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1928 te Overschie (ZH), hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Hans Looije  1940-1993

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Johannes Looije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Johannes Looije

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Johannes Looije

Dirk Looije
1839-1919
Pieter Kroon
1836-1897
Dirk Looije
1874-1941

Arnoldus Johannes Looije
1902-1963

(1) 1923
(2) 1928
Hans Looije
1940-1993

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb. akte 310 dd 10-1-1902 (Family Search Rotterdam Geboorten 1902 akte 2-3180 (even) Image 1998)
    2. Huwelijks akte 3374 dd 5-9-1923 Stadsarchief Rotterdam 1923 Folio 58
    3. Huwelijks akte 41 dd 3-10-1928 Overschie 1928 -021v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 januari 1902 lag tussen 6,7 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 3 oktober 1928 lag tussen 5,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
      • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    • De temperatuur op 3 december 1963 lag tussen -1,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Het warenhuis C&A op het Damrak in Amsterdam brandt volledig uit.
      • 24 april » Het Verdrag van Wenen inzake consulair verkeer wordt aangenomen.
      • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
      • 29 september » Paus Paulus VI opent in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 24 november » In Dallas wordt Lee Harvey Oswald doodgeschoten door Jack Ruby. Het incident is live op televisie te zien.
      • 31 december » De Centraal-Afrikaanse Federatie valt uiteen in Malawi, Rhodesië en Zambia.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Looije

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Looije.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Looije.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Looije (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Looije(n) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Nieuwenhuis, "Stamboom Looije(n)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-looijen/I1066.php : benaderd 16 februari 2026), "Arnoldus Johannes Looije (1902-1963)".