Stamboom Lobé en verwanten. » Anna Helena (Lene) Gerth (1901-1975)

Persoonlijke gegevens Anna Helena (Lene) Gerth 

Bron 1

Gezin van Anna Helena (Lene) Gerth

Zij is getrouwd met Gerhard Heinrich (Geert) Arling.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1922 te Emmen, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Arling  1923-2009

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Helena (Lene) Gerth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Helena (Lene) Gerth

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Anna Helena (Lene) Gerth

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Helena (Lene) Gerth


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Heijnen Web Site, Herman Heijnen, Anna Helena (Lene) Gerth
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Heijnen Web Site
    Stamboom: Fam Heijnen - Herman Heijnen - Nov 2017

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1901 lag tussen -5,0 °C en 3,5 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (46%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 22 april 1922 lag tussen -2,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
  • De temperatuur op 25 juli 1975 lag tussen 10,1 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Vanaf vandaag staat de psycholoog Henk Jurriaans 25 dagen lang elke dag een uur als levend kunstwerk in het Amsterdamse Stedelijk Museum.
    • 17 april » De Rode Khmer valt de Cambodjaanse hoofdstad Phnom Penh binnen. Pol Pot wordt premier van Cambodja.
    • 17 mei » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Frankfurt met 1-1 gelijk tegen regerend wereldkampioen West-Duitsland in een vriendschappelijke wedstrijd. Herbert Wimmer en Wim van Hanegem maken de doelpunten.
    • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
    • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 22 november » Koning Juan Carlos wordt staatshoofd van Spanje.
  • De temperatuur op 29 juli 1975 lag tussen 10,5 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,4 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Ondertekening, te Lomé, van een overeenkomst (Lomé I) tussen de EEG en 46 landen in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
    • 15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
    • 1 juni » In Nederland worden veiligheidsgordels verplicht.
    • 8 augustus » De Chinese Banqiao-dam breekt door. Hierbij vallen ca. 26.000 doden.
    • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
    • 2 september » De Aktiegroep Nieuwmarkt bezet het kantoor van de Bond van Nederlandse Architecten (BNA) aan de Keizersgracht in Amsterdam, om de bouw te voorkomen van een complex aan de Nieuwe Amstelstraat met winkels, horeca, een museum voor architectuur en een nieuw hoofdkantoor voor de BNA.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gerth

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gerth.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gerth.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gerth (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gé Lobé, "Stamboom Lobé en verwanten.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lobe/I3231.php : benaderd 25 oktober 2026), "Anna Helena (Lene) Gerth (1901-1975)".