Stamboom Levolger » Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize (1876-????)

Persoonlijke gegevens Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize 

  • Zij is geboren in het jaar 1876 in Antwerpen, BELGIE.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 november 2008.

Gezin van Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize

Zij heeft/had een relatie met Johannes Bergman.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize

Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize
1876-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Nieuwenhuize


De publicatie Stamboom Levolger is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. de Wilt, "Stamboom Levolger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-levolger/I214.php : benaderd 12 januari 2026), "Helena Joanna Jacoba van Nieuwenhuize (1876-????)".