Stamboom Lem-Kamstra-van Langeveld-Auret » Hermina Pieternella Roos (1878-1972)

Persoonlijke gegevens Hermina Pieternella Roos 

Bron 1

Gezin van Hermina Pieternella Roos

Zij is getrouwd met Aart Zoeteman.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Pieternella Roos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermina Pieternella Roos

Hermina Pieternella Roos
1878-1972


Aart Zoeteman
1878-1969


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. stamboom willemsen Web Site, Ted Willemsen, Hermina Pieternella Zoeteman (geb.Roos), 12 mei 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage.com

    Familiesite: stamboom willemsen Web Site

    Familiestamboom: 137176821-2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1878 lag rond de 7,0 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
  • De temperatuur op 6 juli 1972 lag tussen 12,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De regering van Soedan sluit in Addis Abeba een vredesakkoord met de Zuid-Soedanese rebellen van de SSLF.
    • 3 maart » President Jafaar Numeiri van Soedan vaardigt een decreet uit waarbij Zuid-Soedan autonomie verleend wordt.
    • 14 augustus » Een Iljoesjin-vliegtuig van de Oost-Duitse vliegmaatschappij Interflug stort neer op een buitenwijk van Oost-Berlijn. 156 mensen komen om.
    • 25 augustus » Verkeersramp bij Prinsenbeek, in dichte mist vindt een kettingbotsing plaats waarbij ongeveer 60 voertuigen betrokken zijn. Dertien mensen komen om het leven, 26 raken er gewond.
    • 29 augustus » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt bij de Olympische Spelen in München zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.52,78.
    • 14 december » Eugene Cernan verlaat als (tot nu toe) laatste bezoeker de maan om met de Apollo 17 naar de aarde terug te keren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roos (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rinske Lem, "Stamboom Lem-Kamstra-van Langeveld-Auret", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lem/I155.php : benaderd 4 oktober 2026), "Hermina Pieternella Roos (1878-1972)".