Stamboom Lancée » Bartholomeus de Rooij (1786-1868)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus de Rooij 

  • Hij werd gedoopt op 26 september 1786 in Voorburg Z.H. Nederland05-05-1868.
  • Hij is overleden op 5 mei 1868 in Den Haag, Z.H. Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 september 2018.

Gezin van Bartholomeus de Rooij

Hij is getrouwd met Maria van der Spek.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Wilhelmina De Rooij  1814-1888
  2. Adriana De Rooij  1818-????
  3. Adrianus de Rooij  1820-1902 
  4. Adriana De Rooij  1822-????
  5. Johanna De Rooij  1824-1826
  6. Wilhelmus De Rooij  1826-1912
  7. Hendrik De Rooij  1830-1862

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus de Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus de Rooij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 mei 1868 lag rond de 12,5 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 38%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Rooij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Rooij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Rooij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Rooij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lancée is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J.M. Lancée, "Stamboom Lancée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lancee/I6555.php : benaderd 5 oktober 2026), "Bartholomeus de Rooij (1786-1868)".