Stamboom Lancée » Cornelis Jacobus Cortie (1887-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Jacobus Cortie 


Gezin van Cornelis Jacobus Cortie

Hij is getrouwd met Cornelia Susanna Maria van der Weert.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1909 te Utrecht, Utrecht Nederland, hij was toen 22 jaar oud.

Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Het Utrechts Archief
Plaats instelling
Utrecht
Collectiegebied
Utrecht
Archief
463
Registratienummer
525-02
Aktenummer
512
Registratiedatum
25-08-1909
Akteplaats
Utrecht
Collectie
Utrecht 1909
Opmerking
Huw.ontb. door echtsch.bij vonnis Arr. rechtbank d.d. 14-03-1918 Utrecht.akte

Het echtpaar is gescheiden 14 maart 1918 te Utrecht, Utrecht Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Jacobus Cortie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Jacobus Cortie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jacobus Cortie

Cornelis Jacobus Cortie
1887-????

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1909 lag tussen 12,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 14,0 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.

Over de familienaam Cortie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cortie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cortie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cortie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Lancée is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H.J.M. Lancée, "Stamboom Lancée", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-lancee/I4030.php : benaderd 5 oktober 2026), "Cornelis Jacobus Cortie (1887-????)".