Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Baukje Haakma (1914-2007)

Persoonlijke gegevens Baukje Haakma 


Gezin van Baukje Haakma

Zij is getrouwd met Sjoerd Postma.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1936 te Dantumadeel, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Grietje Postma  1939-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Baukje Haakma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Baukje Haakma

Baukje Haakma
1914-2007

1936

Sjoerd Postma
1912-1971


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 december 1914 lag tussen 5,2 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 19 november 1936 lag tussen 0,6 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 22 februari » Drie Hongaars-Nederlandse zussen nemen in Italië hun eerste lied Guarany Guaranà op als het Trio Lescano.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 6 april 2007 lag tussen 2,6 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 februari » De Franse hogesnelheidstrein TGV behaalt op de op 10 juni te openen hogesnelheidslijn tussen Parijs en Straatsburg een snelheid van 553 km/u.
    • 24 februari » Officiële opening van de Ricoh Arena, een voetbalstadion in Coventry.
    • 3 maart » Ireen Wüst wint in Calgary de Wereldbeker schaatsen 2006/2007 op de 1500 meter dames. Sven Kramer wint de 5000 m en vestigt een nieuw wereldrecord.
    • 3 mei » In het Belgische Genenbos wordt het levenloze lichaam van de vermiste Annick Van Uytsel teruggevonden in het Albertkanaal.
    • 9 september » Jesse Huta Galung wint zijn eerste challengertitel, door in de finale van het toernooi in Alphen aan den Rijn de Fransman August Gensse te verslaan in 3 sets: 6-4 6-7(9) 7-6(3).
    • 21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Taisto Mäki, Fins atleet († 1979)
  • 1911 » Boris Kowadlo, Nederlands verzetsstrijder († 1959)
  • 1914 » Bill Erwin, Amerikaans acteur († 2010)
  • 1914 » Ray Walston, Amerikaans acteur († 2001)
  • 1915 » Takahito, lid Japanse keizerlijke familie († 2016)
  • 1918 » Milton Delugg, Amerikaans jazz-accordeonist, -componist, -arrangeur en -bandleider († 2015)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haakma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haakma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haakma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haakma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I5771.php : benaderd 27 december 2025), "Baukje Haakma (1914-2007)".