Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Klaas Heidstra (1932-1995)

Persoonlijke gegevens Klaas Heidstra 


Gezin van Klaas Heidstra

Hij is getrouwd met Tetje Burgsma.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1955, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Heidstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Heidstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Heidstra

Klaas Koster
1864-1924
Auke Heidstra
1908-1979

Klaas Heidstra
1932-1995

1955

Tetje Burgsma
1930-2006


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 mei 1932 was gemiddeld 5,7 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
      • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • De temperatuur op 20 januari 1995 lag tussen 5,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 18 februari » België - Lancering van Proton, de elektronische portemonnee.
      • 21 mei » De International Association of Athletics Federations (IAAF) heft de schorsing van John Ngugi op. De vijfvoudig wereldkampioen veldlopen en voormalig olympisch kampioen op de 5.000 meter werd in 1992 voor vier jaar geschorst, omdat hij weigerde zich te onderwerpen aan een vliegende dopingcontrole.
      • 27 mei » De Amerikaans acteur Christopher Reeve raakt bijna volledig verlamd na een val van zijn paard.
      • 2 juni » De Servische president Slobodan Milošević maakt bekend dat de Bosnische Serviërs 120 gegijzelde blauwhelmen hebben vrijgelaten. De regering van klein-Joegoslavië (Servië en Montenegro) heeft eerder op de dag opgeroepen tot "onmiddellijke vrijlating" van alle VN'ers.
      • 5 juni » Uit vrees voor het ebolavirus ontbreekt de opgeroepen doelman Bruce Grobbelaar bij de interland van zijn vaderland Zimbabwe tegen Zaïre (5-0) in Kinshasa, kort nadat in de stad Kirwit dodelijke slachtoffers vielen door dat virus.
      • 3 september » eBay wordt opgericht.
    • De temperatuur op 25 januari 1995 lag tussen 3,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 19 april » Het Alfred P. Murrah Federal Building in Oklahoma City wordt gedeeltelijk opgeblazen, waarbij 168 mensen omkomen.
      • 5 mei » Klein-Joegoslavië (Servië en Montenegro) stuurt legereenheden naar de grens met Kroatië.
      • 25 mei » De Sri-Lankaanse president Chandrika Kumaratunga verklaart de opstandige Tamil Tijgers (LTTE) opnieuw de oorlog. "Wij wilden een politieke oplossing, maar de LTTE heeft ons een oorlog opgedrongen", aldus Kumaratunga.
      • 20 juni » België wordt om even voor vier uur 's ochtends getroffen door een lichte aardbeving die vrijwel in het hele land voelbaar is. Het epicentrum bevindt zich in Houdeng bij La Louvière, een plaatsje tussen Charleroi en Mons. De schok heeft een kracht van 4,5 op de Schaal van Richter.
      • 5 oktober » Paus Johannes Paulus II houdt in New York een toespraak tot de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties.
      • 8 oktober » Paus Johannes Paulus II brengt de laatste dag van zijn bezoek door in Baltimore, de oudste bisschopszetel (1789) van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heidstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heidstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heidstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heidstra (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I447.php : benaderd 29 september 2026), "Klaas Heidstra (1932-1995)".