De temperatuur op 24 maart 1941 lag tussen -0,3 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
17 november » Joseph Grew, de Amerikaanse ambassadeur in Japan, meldt het State Department dat Japan van plan is Pearl Harbor aan te vallen. Zijn telegram wordt genegeerd.
28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
Dag van overlijden 28 december 2016
De temperatuur op 28 december 2016 lag tussen -3,1 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
9 januari » Officiële opening van het Parc Olympique Lyonnais, een voetbalstadion met een capaciteit van 59.186 plaatsen en de thuishaven van de Franse topclub Olympique Lyon.
15 mei » Voetbalclub Club Brugge wordt Belgisch kampioen door RSC Anderlecht met 4-0 te verslaan.
1 augustus » De Venezolaanse oppositie krijgt van de Nationale Kiesraad groen licht voor het organiseren van een referendum tegen president Nicolás Maduro.
15 augustus » Op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro wint de Nederlandse turnster Sanne Wevers goud op het onderdeel evenwichtsbalk. Sharon van Rouwendaal wordt olympisch kampioene op de 10 kilometer openwaterzwemmen.
8 september » Met hulp van Amerikaanse gevechtsvliegtuigen verdrijft het Afghaanse leger de Taliban weer uit Tarin Kowt, de hoofdstad van Uruzgan.
18 september » Bij een bomaanslag op een legerkonvooi in Mogadishu worden acht militairen gedood, onder wie een Somalische generaal.
Dag van begraven 3 januari 2017
De temperatuur op 3 januari 2017 lag tussen 1,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
13 april » In Attractiepark Slagharen is de Gold Rush geopend, de achtbaan werd officieel geopend door directeur Wouter Dekkers en burgemeester Peter Snijders.
20 april » Op de Avenue des Champs-Élysées in Parijs schiet een man met een AK-47 een agent dood, waarna hij zelf eveneens wordt doodgeschoten. IS eist de terroristische aanslag op.
5 juli » Aanhangers van de Venezolaanse president Nicolás Maduro dringen bewapend met knuppels en metalen staven het parlement binnen tijdens een speciale zitting ter gelegenheid van onafhankelijkheidsdag.
14 augustus » Bij een aanval door gewapende mannen op een restaurant in Ouagadougou, de hoofdstad van Burkina Faso, komen ten minste achttien mensen om het leven.
24 september » Drie Bengalese militairen van de vredesmacht van de Verenigde Naties in Mali komen om het leven door een aanslag tijdens de begeleiding van een konvooi tussen de steden Anefis en Gao.
1 oktober » Max Verstappen wint de Grand Prix Formule 1 van Maleisië 2017. Het is zijn tweede zege in een Formule 1 race.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I306.php : benaderd 12 oktober 2026), "Maria "Rie" Smedinga (1941-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.