Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Beitske Gjaltema (1909-1974)

Persoonlijke gegevens Beitske Gjaltema 


Gezin van Beitske Gjaltema

Zij is getrouwd met IJpe van Dellen.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1930 te Achtkarspelen, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Sytze van Dellen  1931-1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beitske Gjaltema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Beitske Gjaltema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Beitske Gjaltema

Beitske Gjaltema
1909-1974

1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 april 1909 lag tussen 5,7 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 17 april 1930 lag tussen 5,6 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
      • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • De temperatuur op 7 februari 1974 was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Ondertekening van de troepenscheiding tussen Egyptische en Israëlische troepen bij het Suezkanaal, resultaat van de pendeldiplomatie van Henry Kissinger.
      • 31 januari » De Nederlandse draadomroep ('radiodistributie') wordt opgeheven.
      • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
      • 30 augustus » Lancering van de eerste Nederlandse satelliet ANS.
      • 13 september » Gijzeling van de Franse Ambassade in Den Haag door leden van het Japanse Rode Leger.
      • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.
    • De temperatuur op 12 februari 1974 lag tussen 2,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Het minimumloon in Nederland is vastgesteld als volgt: 1049,10 gulden per maand; 242,10 gulden per week en 48,42 gulden per dag.
      • 25 april » In Portugal maakt de Anjerrevolutie een eind aan vijftig jaar dictatuur.
      • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
      • 26 mei » Het Nederlands voetbalelftal wint in Amsterdam met 4-1 van Argentinië in de aanloop naar het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Verdediger Pleun Strik scoort twee keer, waaronder een eigen doelpunt.
      • 9 oktober » Het Nederlands voetbalelftal in Helsinki verslaat Zwitserland met 1-0 in een vriendschappelijke wedstrijd in de Rotterdamse Kuip. Centrumspits Ruud Geels maakt in de 39ste minuut het enige doelpunt. Theo de Jong en Dick Schneider spelen hun laatste interland voor Oranje.
      • 13 november » Yasser Arafat verklaart voor de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties dat hij streeft naar een Palestijnse staat waar moslims, christenen en joden kunnen leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gjaltema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gjaltema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gjaltema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gjaltema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I257.php : benaderd 16 oktober 2026), "Beitske Gjaltema (1909-1974)".