Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Rinkje Bergsma (1941-2018)

Persoonlijke gegevens Rinkje Bergsma 


Gezin van Rinkje Bergsma

Zij is getrouwd met Jaap Veenstra.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rinkje Bergsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rinkje Bergsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rinkje Bergsma

Jan Hof
1867-1945
Joukje Postma
1868-1955
Wiebe Bergsma
1892-1956
Hendrikje Hof
1900-1982

Rinkje Bergsma
1941-2018


Jaap Veenstra
1933-2018


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1941 lag tussen 7,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 6,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
      • 11 september » Begin van de bouw van het Pentagon.
      • 20 oktober » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bamin Real Potosí.
      • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
      • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
    • De temperatuur op 18 april 2018 lag tussen 6,9 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (91%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 28 april » Na tien seizoenen stopt het populaire satirische televisieprogramma De Kwis.
      • 10 juli » In Thailand worden de laatste kinderen van een lokaal voetbalelftal en hun trainer gered uit de ondergelopen grot Tham Luang. Ze zaten daar sinds 23 juni vast.
      • 22 augustus » Twintig jaar na de dood van Nicky Verstappen is er op het politiebureau in Maastricht een live uitgezonden persconferentie gegeven waarin bekend werd gemaakt dat er een 'grote doorbraak is gemaakt' in de zaak. Het OM maakt bekend dat er een DNA-match is met een 55-jarige man, die ten tijde van het voorval in Simpelveld woonde. De verdachte is nog spoorloos.
      • 24 augustus » De eerste aflevering van The Voice Senior is een enorm succes.
      • 1 oktober » Mickey's PhilharMagic opent in het Disneyland Park (Parijs)
      • 26 oktober » De finale van het eerste seizoen van The Talent Project is gewonnen door Avanaysa Neida, gezien door 894.000 kijkers.
    • De temperatuur op 23 april 2018 lag tussen 9,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (65%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Nederland gaan naar aanleiding van een westerstorm voor het eerst alle stormvloedkeringen tegelijk dicht.
      • 29 maart » The Passion 2018 vindt plaats in Amsterdam-Zuidoost, het is onderdeel van de viering rond het 50-jarig jubileum van het Amsterdamse stadsdeel. Er stonden ongeveer 11.000 mensen op dit grote veld en er keken 3.151.000 mensen naar de live-uitzending.
      • 4 april » Fabio Jakobsen wint zijn eerste belangrijke wielerzege. De Scheldeprijs die in Terneuzen startte werd door hem gewonnen.
      • 7 april » Bayern Munchen kroont zich voor de zesde keer op rij tot Duits landskampioen.
      • 12 juni » Historische ontmoeting tussen de Verenigde Staten (Donald Trump) en Noord-Korea (Kim Jong-un) op het eiland Sentosa (Singapore). Beide staatshoofden ondertekenen een document waarin wordt gesteld dat Noord-Korea zich verplicht tot nucleaire ontwapening.
      • 19 juni » Beyoncé en Jay-Z treden twee avonden op in een uitverkocht Amsterdam Arena.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bergsma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bergsma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bergsma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bergsma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I220.php : benaderd 12 februari 2026), "Rinkje Bergsma (1941-2018)".