Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Gerritje Kootstra (1884-1967)

Persoonlijke gegevens Gerritje Kootstra 


Gezin van Gerritje Kootstra

Zij is getrouwd met Pieter J. de Graaf.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1903 te Westdongeradeel, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Kootstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Kootstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Kootstra


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Tresoar
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 september 1884 lag rond de 15,3 °C. De winddruk was 23 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 6 augustus 1903 lag tussen 10,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (43%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 3 januari 1967 lag tussen 0,4 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Burgemeester Gijs van Hall van de gemeente Amsterdam moet ontslag nemen wegens de provorellen en de rellen bij het huwelijk van prinses Beatrix.
      • 2 september » Doop van prins Willem-Alexander der Nederlanden in de Grote of Sint Jacobskerk in Den Haag.
      • 10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
      • 16 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Cortuluá.
      • 19 november » De Beatles LP Magical Mystery Tour komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 30 november » De Engelse kroonkolonie Aden wordt onafhankelijk als de republiek van Zuid-Jemen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kootstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kootstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kootstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kootstra (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I1230.php : benaderd 24 oktober 2026), "Gerritje Kootstra (1884-1967)".