Stamboom Koops » Femmigje Zwiep (1903-1981)

Persoonlijke gegevens Femmigje Zwiep 


Gezin van Femmigje Zwiep

(1) Zij is getrouwd met Gerrit Koops.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1923 te Hoogeveen, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Krantenknipsel uit Provinciale Drentsche en Asser courant van 01-05-1923.

Kind(eren):

  1. Geesje Koops  1923-1946
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Spijkerman.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1958 te Hoogeveen, zij was toen 54 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Femmigje Zwiep?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Femmigje Zwiep

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Femmigje Zwiep


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Drents Archief te Assen, BS Geboorte Hoogeveen, archief 165.014, inventaris­num­mer 1903, 28 april 1903, aktenummer 125
  2. Drents Archief te Assen, BS Huwelijk Hoogeveen, archief 166.014, inventaris­num­mer 1923, 5 mei 1923, aktenummer 43

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1903 lag tussen 5,6 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
  • De temperatuur op 24 april 1958 lag tussen 2,4 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
    • 4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
    • 5 februari » De Amerikaanse luchtmacht verliest een atoombom voor de kust van Georgia, de bom is nog steeds niet teruggevonden.
    • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
    • 17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
    • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 24 april 1981 lag tussen -4,4 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (61%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Schaatsster Alie Boorsma verbetert in Inzell haar eigen Nederlands record op de 500 meter met een tijd van 41,80 seconden.
    • 6 april » Mark Eyskens wordt premier van België.
    • 29 juli » Prins Charles treedt in het huwelijk met Diana Spencer.
    • 4 december » Ciskei is het vierde thuisland dat door Zuid-Afrika onafhankelijk wordt verklaard. Geen enkel ander land heeft Ciskei erkend.
    • 13 december » Generaal Wojciech Jaruzelski kondigt in Polen de staat van beleg af.
    • 31 december » Luchtmachtofficier Jerry Rawlings pleegt voor de tweede keer een staatsgreep in Ghana en is ditmaal wel succesvol: hij zet Hilla Limann af en wordt zelf president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zwiep

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwiep.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwiep.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwiep (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koops is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Pieters, "Stamboom Koops", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koops/I953.php : benaderd 28 december 2025), "Femmigje Zwiep (1903-1981)".