De temperatuur op 25 januari 2005 lag tussen -2,3 °C en 1,7 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
18 februari » Kroatië - Stjepan Mesić is voor de tweede maal beëdigd als president van Kroatië, nadat hij in januari tijdens de verkiezingen zijn tweede mandaat van vijf jaar won.
15 maart » De Kosovaarse president Ibrahim Rugova ontsnapt aan de dood als een bom ontploft in een vuilnisbak die langs de weg staat waarlangs hij met zijn auto passeert.
31 maart » Paul Wolfowitz wordt aangesteld als president van de Wereldbank.
29 mei » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Hengelo zijn bijna drie jaar oude Nederlands record op de 3000 meter (7.42,95) met een tijd van 7.37,48.
17 juli » Nederland wordt voor de 18e keer Europees kampioen honkbal door Italië met 15-0 (in zeven innings) te verslaan.
13 augustus » Talpa, de tv-zender van de John de Mol begint met uitzenden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Klaas Konjer, "Stamboom Konjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer/I3454.php : benaderd 24 oktober 2026), "Jacoba johanna Schuitema (-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.