Stamboom Konjer » Trijntje Dallinga (1881-1970)

Persoonlijke gegevens Trijntje Dallinga 


Gezin van Trijntje Dallinga

Zij is getrouwd met Derk Perdok.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1913 te Slochteren (gr), zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Dallinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Dallinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Dallinga

Aaltje Wolf
1832-1905

Trijntje Dallinga
1881-1970

1913

Derk Perdok
1884-1957


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1881 lag rond de 3,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 14 juni 1913 lag tussen 4,4 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • De temperatuur op 18 december 1970 lag tussen 3,6 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 25 april » Benoeming van Paul Schruers tot hulpbisschop van Hasselt.
      • 18 juni » Een hevige bosbrand op het Artillerie Schietkamp (ASK) bedreigt het nabijgelegen 't Harde. De brand wordt ternauwernood gestuit maar zes huizen branden af.
      • 1 juli » In Utrecht wordt de profvoetbalclub FC Utrecht opgericht na een fusie tussen de Utrechtse voetbalclubs DOS, USV Elinkwijk en Velox.
      • 17 augustus » In het Duitse Melz wordt een archeologische vondst gedaan, de stafdolken van Melz.
      • 17 augustus » Lancering van Venera 7, het eerste ruimtetuig dat op Venus landt.
      • 12 december » De eerste strip van Jan, Jans en de kinderen verschijnt in de Libelle.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dallinga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dallinga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dallinga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dallinga (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Konjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Konjer, "Stamboom Konjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer/I2772.php : benaderd 15 februari 2026), "Trijntje Dallinga (1881-1970)".