Stamboom Konjer » Trijntje Bosker (1916-2012)

Persoonlijke gegevens Trijntje Bosker 


Gezin van Trijntje Bosker

Zij is getrouwd met Wubbe Dijkema.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1937 te Assen (dr), zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antje Dijkema  1937-2017
  2. Wigbolt Dijkema  1941-2020
  3. Liesko Dijkema  1944-2023
  4. Martje Dijkema  1945-2014
  5. Willem Dijkema  1947-2011
  6. Johannes Dijkema  1948-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Bosker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Bosker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Bosker

Epko Bosker
1845-1912
Trijntje Spel
1855-1940
Aagje Nap
1855-1941
Liesko Bosker
1889-1978
Antje Fransen
1886-1975

Trijntje Bosker
1916-2012

1937

Wubbe Dijkema
1915-1980

Antje Dijkema
1937-2017

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 maart 1916 lag tussen -0,7 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 6,4 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • De temperatuur op 18 augustus 1937 lag tussen 12,3 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
      • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
    • De temperatuur op 28 augustus 2012 lag tussen 11,6 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 19 maart » President Hugo Chávez van Venezuela zegt dat een moordcomplot is ontdekt tegen Henrique Capriles, Chavez' rivaal bij de presidentsverkiezingen in oktober.
      • 4 april » Zanger Youssou N'Dour wordt in Senegal benoemd tot minister van Cultuur en Toerisme.
      • 12 april » In de Nederlandse plaats Nieuwegein wordt een vestiging van het geldtransportbedrijf G4S gewelddadig overvallen.
      • 26 juni » De Roemeense oud-premier Adrian Nastase, die eerder probeerde zelfmoord te plegen, wordt per ambulance van een ziekenhuis overgebracht naar een gevangenishospitaal.
      • 9 december » De Beneluxtrein tussen Amsterdam en Brussel wordt vervangen door de hogesnelheidstrein Fyra.
      • 19 december » Park Geun-hye wordt verkozen tot eerste vrouwelijke president van Zuid-Korea.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Jack Ruby, Amerikaans moordenaar van Lee Harvey Oswald († 1967)
    • 1912 » Jean Vilar, Frans filmacteur en regisseur († 1971)
    • 1914 » Daan Kagchelland, Nederlands zeilkampioen († 1998)
    • 1914 » Norman Borlaug, Amerikaans agronoom en Nobelprijswinnaar († 2009)
    • 1919 » Nelly Byl, Belgisch tekstdichtster († 2011)
    • 1921 » Frits Mitrasing, Surinaams jurist, hoogleraar en politicus († 1998)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Konjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Konjer, "Stamboom Konjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-konjer/I162.php : benaderd 14 februari 2026), "Trijntje Bosker (1916-2012)".