Stamboom Knap » Margaretha Knap (1920-1973)

Persoonlijke gegevens Margaretha Knap 


Gezin van Margaretha Knap

Zij is getrouwd met Dirk van Zaane.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Mieke van Zaane  1947-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Knap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Knap

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Knap

Klaas Knap
1873-1940
Antje Wouda
1873-1938
Jacob Knap
1895-1977

Margaretha Knap
1920-1973



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 maart 1920 lag tussen -1,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
      • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    • De temperatuur op 28 december 1973 lag tussen 6,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 29 januari » In het Gelderse Enspijk vindt de eerste gijzeling in Nederland plaats.
      • 23 mei » Te Avignon wordt de eerste Pablo Picasso-expositie geopend sinds zijn plotselinge overlijden op 8 april. Alle 201 doeken die hij schilderde sinds 1970 worden er tentoongesteld.
      • 19 september » Karel XVI Gustaaf wordt koning van Zweden.
      • 24 september » Guinee-Bissau verklaart zich onafhankelijk van Portugal.
      • 25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
      • 31 oktober » Opening van het indoor schaatscomplex, de Jaap Edenhal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Klazien Rotstein-van den Brink, Nederlands kruidenvrouw, beter bekend als Klazien uut Zalk († 1997)
    • 1919 » Irving Kriesberg, Amerikaans expressionistisch kunstschilder († 2009)
    • 1920 » Frits Butzelaar, Nederlands acteur en televisieregisseur († 2000)
    • 1920 » Gijs Stappershoef, Nederlands televisiepionier († 2010)
    • 1920 » Leo Pagano, Nederlands radioverslaggever († 1999)
    • 1921 » René Adriaenssens, Belgisch wielrenner († 1995)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Knap

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knap.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knap.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knap (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Knap is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Manfred Knap, "Stamboom Knap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-knap/I167.php : benaderd 13 februari 2026), "Margaretha Knap (1920-1973)".