Stamboom Klinger » Anna Alida van Wel (1898-????)

Persoonlijke gegevens Anna Alida van Wel 


Gezin van Anna Alida van Wel

Zij is getrouwd met Pieter van der Ploeg.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1924 te Haarlem (Nh), zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Alida van Wel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Alida van Wel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Alida van Wel

Stijntje Paap
1841-> 1897
Johanna Vroom
1871-> 1931

Anna Alida van Wel
1898-????

1924

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juni 1898 lag rond de 14,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • De temperatuur op 15 oktober 1924 lag tussen 7,8 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
      • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
      • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1892 » Ferdinand Schörner, Duits veldmaarschalk († 1973)
    • 1893 » Kommer Kleijn, Nederlands toneel- en hoorspelacteur, dramaturg en hoorspelregisseur († 1982)
    • 1893 » Lou Asperslagh, Nederlands graficus, glazenier, kunstschilder, tekenaar, etser en dichter († 1949)
    • 1897 » Anthony Eden, Engels staatsman († 1977)
    • 1899 » Gene Kardos, Amerikaans bigbandleider en jazzviolist († 1980)
    • 1900 » Netherwood Hughes, Brits oorlogsveteraan († 2009)

    Over de familienaam Van Wel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Wel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Wel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Wel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klinger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom Klinger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klinger/I326.php : benaderd 31 december 2025), "Anna Alida van Wel (1898-????)".