Stamboom Klein » Willem Brondsema (1902-1991)

Persoonlijke gegevens Willem Brondsema 


Gezin van Willem Brondsema

Hij is getrouwd met Jantje Rondhuis.

Toestemming voor het huwelijk is 31 december 1921 verkregen te Bierum.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1922 te Bierum, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Brondsema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Brondsema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Brondsema

Frouke Bakker
1852-1915
Anna Dijkhuis
1873-1953

Willem Brondsema
1902-1991

1922

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. GA. Gemeente Bierum akte 02

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1902 lag tussen 1,1 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (51%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 2 februari 1922 lag tussen -1,5 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 11,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
      • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • De temperatuur op 9 april 1991 lag tussen 1,5 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De voormalige bezettingsmachten in Duitsland (de Verenigde Staten, Rusland - voorheen de Sovjet-Unie -, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk) doen officieel afstand van hun rechten erop.
      • 17 maart » President Michail Gorbatsjov van de Sovjet-Unie schrijft een referendum uit waarin de burgers van de vijftien deelrepublieken zich kunnen uitspreken of ze het behoud van de Sovjet-Unie wenselijk achten of niet.
      • 31 mei » Duizenden ballingen uit Angola gaan juichend de straat op in de Portugese hoofdstad Lissabon na de ondertekening van het Angolese vredesakkoord dat een einde moet maken aan bijna zestien jaar burgeroorlog.
      • 19 juni » Drugsbaron Pablo Escobar, leider van het beruchte Medellin-drugskartel, geeft zich over aan de Colombiaanse autoriteiten. Hij was sinds 1984 voortvluchtig.
      • 7 september » Ronald Venetiaan gekozen tot president van Suriname.
      • 9 oktober » Etienne Tshisekedi, de nieuwe premier van Zaïre, roept de bevolking op de straat op te gaan om te protesteren tegen "de dwarse opstelling" van president Mobutu bij de vorming van een nieuwe regering.
    • De temperatuur op 13 april 1991 lag tussen 5,9 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De politieke partij PSP wordt officieel opgeheven; de partij gaat samen met de CPN, EVP en PPR op in GroenLinks.
      • 10 juli » Boris Jeltsin begint aan zijn termijn van vijf jaar als eerste gekozen president van Rusland.
      • 11 juli » Volledige zonsverduistering in Hawaï.
      • 24 oktober » Na een uitbarsting van de vulkaan Lokon op Noord-Sulawesi in Indonesië moeten honderden gezinnen uit een nabijgelegen dorp worden geëvacueerd.
      • 28 november » Togolese militairen bezetten het nationale radiostation in de hoofdstad Lomé en delen mee dat zij de macht hebben gegrepen in het West-Afrikaanse land.
      • 28 november » Zuid-Ossetië verklaart zich onafhankelijk van Georgië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brondsema


    De publicatie Stamboom Klein is opgesteld door Theo Klein.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Klein, "Stamboom Klein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klein/I1089.php : benaderd 17 oktober 2026), "Willem Brondsema (1902-1991)".