Stamboom Kesting (div) » Hendrika Boele (± 1919-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Boele 

  • Zij is geboren rond 1919 in Snelrewaard.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 november 2024.

Gezin van Hendrika Boele

Zij is getrouwd met Cornelis Willem Kesting.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1940 te Vinkeveen.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 16 december 1942 te Utrecht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Boele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Boele

Hendrika Boele
± 1919-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 december 1940 lag tussen 2,3 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 7 Bft (harde wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
    • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 18 juni » Charles de Gaulle roept vanuit Londen per radio Frankrijk op de strijd voort te zetten, hoewel het zojuist onder de voet gelopen is door nazi-Duitsland.
    • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.

Over de familienaam Boele

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boele.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boele.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boele (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kesting (div) is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees Kesting, "Stamboom Kesting (div)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kesting/I2105.php : benaderd 24 september 2026), "Hendrika Boele (± 1919-)".