Stamboom Karsten » Albert Karsten (1912-)

Persoonlijke gegevens Albert Karsten 


Gezin van Albert Karsten

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 april 1955, hij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Karsten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Karsten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Karsten

Klaasje Hoogenberg
± 1849-1930
Karst Karsten
1877-1957
Jeichien Boer
1884-1956

Albert Karsten
1912-

1955
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1912 lag tussen 7,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 22 april 1955 lag tussen 0,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
      • 18 april » De term derde wereld wordt voor het eerst gebruikt door de Indonesische president Soekarno tijdens een speech.
      • 15 mei » Oostenrijk herkrijgt zijn soevereiniteit na de bezetting door nazi-Duitsland (vanaf 1938) en de geallieerden (vanaf 1945).
      • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
      • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » John Betjeman, Engels dichter († 1984)
    • 1906 » Klaas Schenk, Nederlands schaatscoach († 1993)
    • 1909 » Wiesje Bouwmeester, Nederlands actrice († 1979)
    • 1911 » Joseph Luns, Nederlands politicus († 2002)
    • 1913 » Robertson Davies, Canadees schrijver († 1955)
    • 1917 » Jack Kirby, Amerikaans stripauteur († 1994)

    Over de familienaam Karsten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Karsten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Karsten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Karsten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Karsten is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G. de Jong, "Stamboom Karsten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-karsten/I1932.php : benaderd 14 februari 2026), "Albert Karsten (1912-)".