Stamboom Jonker, van den Burg, Half, Mol, Schaaders, e.a. » Helena Catharina Colijn (1892-1983)

Persoonlijke gegevens Helena Catharina Colijn 

Bron 1

Gezin van Helena Catharina Colijn

Zij is getrouwd met Maarten Jacobus van Gessel.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1918 te Rijnsburg, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Catharina Colijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Catharina Colijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Catharina Colijn

Helena Catharina Colijn
1892-1983

1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. dekker_history Web Site, Arie Dekker, Helena Catherina (Leena) Colijn, 1 augustus 2010
      Added by confirming a Smart Match

      MyHeritage.com family tree

      Family site: dekker_history Web Site

      Family tree: dekker_history

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 januari 1892 lag rond de -6,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 12 september 1918 lag tussen 8,9 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 20,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
      • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
      • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
    • De temperatuur op 19 juni 1983 lag tussen 9,2 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 1 april » Studio Brussel begint aan zijn uitzendingen als Brusselse lokale radio.
      • 13 april » Harold Washington wordt gekozen als de eerste Afrikaans-Amerikaanse burgemeester van Chicago.
      • 23 september » Gerrie Coetzee uit Zuid-Afrika wordt de eerste Afrikaanse zwaargewicht bokskampioen in de geschiedenis wanneer hij verdedigend kampioen Michael Dokes verslaat.
      • 24 september » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het ruim vijf jaar oude record op de 100 meter sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,92 seconden.
      • 12 oktober » Het Nederlands voetbalelftal buigt in Dublin een 2-0-achterstand tegen Ierland om in een 3-2-overwinning. Ruud Gullit (tweemaal) en Marco van Basten scoren na rust voor Oranje in het EK-kwalificatieduel. Verdediger Sonny Silooy (Ajax) maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 16 november » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het EK voetbal 1984 door directe concurrent Spanje in Rotterdam met 2-1 te verslaan. Peter Houtman en Ruud Gullit scoren voor Oranje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Colijn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Colijn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Colijn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Colijn (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Makbouli, "Stamboom Jonker, van den Burg, Half, Mol, Schaaders, e.a.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jonker-ea/R166.php : benaderd 12 februari 2026), "Helena Catharina Colijn (1892-1983)".