Stamboom Ingerman » Emily Meta Rosenzweig (1901-1983)

Persoonlijke gegevens Emily Meta Rosenzweig 


Gezin van Emily Meta Rosenzweig

Zij is getrouwd met Carl Bernhard Fechner.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1929 te South Australia, Australia, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emily Meta Rosenzweig?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emily Meta Rosenzweig

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emily Meta Rosenzweig


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 februari 1901 lag tussen -8,1 °C en -2,7 °C en was gemiddeld -5,6 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (78%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • De temperatuur op 11 juli 1929 lag tussen 15,0 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 20,2 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
      • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 10 april 1983 lag tussen 3,7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 18 april » 63 mensen komen om bij een zelfmoordaanslag op de Amerikaanse ambassade in Beiroet.
      • 15 juli » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Snow White's Scary Adventures geopend.
      • 9 november » Biermagnaat Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontvoerd.
      • 16 november » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het EK voetbal 1984 door directe concurrent Spanje in Rotterdam met 2-1 te verslaan. Peter Houtman en Ruud Gullit scoren voor Oranje.
      • 30 november » De verblijfplaats van Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontdekt na een ontvoering van precies drie weken.
      • 10 december » Lech Wałęsa krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zijn echtgenote neemt de prijs in ontvangst.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rosenzweig


    De publicatie Stamboom Ingerman is opgesteld door George Ingerman.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    George Ingerman, "Stamboom Ingerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ingerman/I415.php : benaderd 26 september 2026), "Emily Meta Rosenzweig (1901-1983)".