Stamboom Ingerman » Pieter Netelbeek (1886-1964)

Persoonlijke gegevens Pieter Netelbeek 

  • Hij is geboren op 8 mei 1886 in Tiel Druten.
  • Hij is overleden op 10 april 1964 in Breda, hij was toen 77 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 november 2016.

Gezin van Pieter Netelbeek

Hij is getrouwd met Henriette Wilhelmina Breyer.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1916 te Druten, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Netelbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Netelbeek

Pieter Netelbeek
1886-1964

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1886 lag rond de 21,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 10 mei 1916 lag tussen 1,9 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 10 april 1964 lag tussen 1,5 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (81%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
    • 21 juni » Spanje wint het EK voetbal door in de finale titelverdediger Sovjet-Unie met 2-1 te verslaan.
    • 6 juli » In Londen gaat de eerste Beatles-film A Hard Day's Night in première.
    • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • 22 oktober » Aan Jean-Paul Sartre wordt de Nobelprijs voor literatuur toegekend, maar hij weigert deze in ontvangst te nemen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Netelbeek


De publicatie Stamboom Ingerman is opgesteld door George Ingerman.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
George Ingerman, "Stamboom Ingerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ingerman/I2263.php : benaderd 26 september 2026), "Pieter Netelbeek (1886-1964)".